Chcę schudnąć

Chce schudnąć – ale nie wiem jak!

Odchudzanie zazwyczaj kojarzymy z ciężkim wysiłkiem, odmawianiem sobie słodkości, a przede wszystkim z bardzo długim i czasochłonnym procesem. Dla wielu osób oznacza to wprowadzenie nowego rygoru w życiu, dyscypliny jak również całkowitej rezygnacji z wielu niezdrowych przyzwyczajeń jak choćby chrupaniu chipsów podczas oglądania filmów.

chcę schudnąć
Droga do wymarzonej sylwetki może być długa i pokryta wieloma przeciwnościami. Każdy kto próbował kiedyś schudnąć dobrze o tym wie. Wiele osób walczy z nadwagą dzień w dzień i nic nie pomaga. Stosują wciąż nowe diety, które obiecują szybkie efekty i skuteczne utrzymanie wymarzonej wagi. Czytają wielorakie poradniki, książki, pisma, w których specjaliści radzą jak szybko chudnąć, utrzymać wagę, a do tego niczego nie zmieniając w swojej diecie. Wiele osób wydaje także sporo pieniędzy na walkę ze zbędnymi i niechcianymi kilogramami, kupując różne specyfiki, “magiczne pigułki” czy diety cud. I co z tego wszystkiego wychodzi? Najczęściej absolutnie nic, a jeżeli już uda nam się zrzucić kilogramy w ten sposób to zazwyczaj kończymy z efektem jo-jo. To, czego się pozbędziemy wraca z jeszcze większą ilością kilogramów.

Chcę schudnąć ale nie mogę. Dlaczego?

Wiele osób często zadaje sobie to pytanie. Stosują rygorystyczne diety, ciężko ćwiczą, wyciskają ostatnie poty na siłowni, a waga ani drgnie. Jeszcze większe zrezygnowanie łapie wszystkie osoby, które walczą z wagą, gdy wreszcie uda nam sie zrzucić niepotrzebne kilogramy, wrócimy wtedy do poprzednich nawyków żywieniowych i koło się zamyka, waga znów wraca do tej, sprzed walki.
Ale dlaczego właściwie tak się dzieje? Zazwyczaj przyczyną takiego stanu jest niedożywienie. Brzmi to co najmniej śmiesznie, prawda? Ale fakt jest taki, że osoby, które wciąż tyją lub borykają się z efektem jo-jo najczęściej są niedożywione na poziomie komórkowym. Najczęściej powoduje to syndrom nieszczelnego jelita, a jego przyczyną jest duży problem z funkcjami wydzielania wewnętrznego. Są to funkcje wytwarzające hormony odpowiedzialne za regulowanie masy naszego ciała, a także enzymy, których zadaniem jest trawienie pokarmu. Przez to pokarm nie jest odpowiednio trawiony, wydalany z organizmu przez co nasze ciało nie otrzymuje odpowiedniej ilości składników odżywczych.
Efektem tego jest ciągły, niepohamowany, wręcz wilczy głód. Głód jest na tyle silny, że nie jesteśmy w stanie się powstrzymać i szybko łapiemy coś do jedzenia, aby tylko go zagłuszyć. Zazwyczaj są to niestety pokarmy bogate w tłuszcze i węglowodany, gdyż to one na krótką chwilę zaspokajają ten “wilczy głów”. Jednak jest to tylko iluzja. Gdy węglowodany zostaną już rozłożone, głód znów powraca. Tak samo jak po zjedzeniu czekolady czujemy przypływ energii, który jednak dość szybko mija. Do tego nie dostarczamy organizmowi składników odżywczych i znów bierzemy coś do jedzenia. Błędne koło się zamyka.

Chcę schudnąć! Jak to zrobić? Test Obciążeń Organizmu

Aby na prawdę schudnąć, utrzymać wagę i nie męczyć się z efektem jo-jo, należy przede wszystkim doprowadzić swój organizm do pełni zdrowia. Należy go oczyścić z wszelkich toksyn i innych obciążeń jakie mogą go nękać. Kiedy będziemy w pełni zdrowi i zaczniemy o siebie dbać zaraz zobaczymy tego efekty na skali wagi. Jak to zrobić? Najlepiej wykonać Test Obciążeń Organizmu. Test pokaże ci jakie są przyczyny twojego problemu z wagą i trudów z zrzuceniem jej. Zazwyczaj są to właśnie toksyny lub syndrom nieszczelnego jelita. Oprócz toksyn Test Obciążeń Organizmu wykrywa również inne obciążenia, które są przyczynami chorób. Mogą to być grzyby, pasożyty, reakcje autoimmunologiczne itp. Ważne jest, ze jeden test wykryje wszystkie obciążenia, a jego wyniki otrzymasz od razu. Do tego specjalista po wykonaniu testu sporządzi indywidualną formę kuracji, która pomoże ci wrócić do zdrowia i wreszcie zrzucić zbędne i nie chciane kilogramy.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *