Co jeść żeby schudnąć?

Co jeść żeby schudnąć? – praktyczny poradnik

Dieta jest dla Ciebie codziennością? Walka o szczupłą sylwetkę to pełne pasmo małych sukcesów i porażek. Ale czemu się tak dzieje? Mnogość diet, dziesiątki sposobów, by pobudzić metabolizm i spalić zbędną tkankę tłuszczową. Czemu diety nie działają? Poznaj całą prawdę, co jeść, żeby schudnąć.Na co jeść żeby schudnąćpoczątek postaramy się ujawnić absurdalność wszelkich dostępnych diet. Taka dieta, zakłada że będzie działać na każdą osobę w takim samym stopniu Nie ważne od wieku, płci, a co najważniejsze nie ważne ile kilogramów chcesz zrzucić, każda dieta oferuje Ci możliwość szybkiego powrotu do szczupłej sylwetki. Jednakże spójrzmy na to od drugiej strony, od strony człowieka. Każdy z nas jest inny, wiadomo jest od dawna, że pod względem biologicznym każdy z nas jest inny, dodając do tego różne czynniki psychi-fizyczne, unikalność każdej jednostki zwiększa się wielokrotnie. Jak w takim razie jedna dieta, może tak idealnie pasować, by każdy był zadowolony? Odpowiedź jest prosta: nie da się.
Prędzej można dawać dobre rady dotyczące czego nie jeść lub bardzo mocno ograniczyć. Do takich produktów zaliczamy pszenicę. Pszenica jest zbożem, które na przestrzeni lat było najbardziej modyfikowane. Postęp technologiczny i chęć maksymalizacji zysków do tego doprowadził. Ciekawi Cię czemu właśnie pszenica jest taka szkodliwa? Chodzi bowiem o gluten, białko w niej zawarte, które nie jest trawione przez ludzki organizm. Gluten swoją konsystencją przypomina klejącą maź, która będąc w układzie pokarmowym, a potem w jelitach, osiada i zakrywa kosmki jelitowe. Z czasem kosmki jelitowe zakryte glutenem mogą zaniknąć. Kosmki są dla nas bardzo ważne, to właśnie przez nie składniki odżywcze, witaminy i minerały mogą dostać się do krwi. Wraz z krwią odżywią narządy wewnętrzne, umożliwiając im poprawną pracę. Gdy ilość tych składników jest ograniczona, organizm będzie wpływał na Ciebie tym, by jeść więcej, by uzupełnić braki. Jednakże nadmiar pożywienia może przeobrazić się w materiał zapasowy czyli odkładającą się tkankę tłuszczową.
Miewasz napadową ochotę na słodycze, nie potrafisz odłożyć tabliczki czekolady, póki całej nie zjesz? Tak działa na przykład grzybica wywoływana przez organizm Candida Albicans. Cukry prosty i węglowodory to pożywka dla grzybów, dlatego dbając o swój rozwój wpływają na Twoją chęć jedzenia.
Twój organizm potrafi sam o siebie zadbać. Dąży do naturalnej równowagi, a nadmierna tkanka tłuszczowa nie wpisuje się w tą kanwę. Zaburzenia pewnych procesów wewnętrznych, objawiać się będzie poprzez nadwagę. Podsumowując nadmierna tkanka tłuszczowa spowodowana jest przez pewną dolegliwość. Pozbycie się jej przyczyn przywróci równowagę tłuszczową, a zarazem Twoją normalną wagę.

Jak wykryć przyczyny dolegliwości?

Mnogość możliwych dolegliwości, sprawia że tradycyjne metody diagnostyczne są bezsilne. Dlatego zaleca się skorzystanie z Testu Obciążeń Organizmu. Test ten jest obecnie najlepszą metodą diagnostyczną. Korzysta z niej ponad 30000 specjalistów z całego świata. Ogrom sympatyków zawdzięcza swojej kompleksowości, szybkości i nieinwazyjności. Całe badanie nie trwa dłużej niż jedna godzina zegarowa. Wystarcza ona, by otrzymać kompletną wiedzę na temat stanu organizmu. Nie musisz się też obawiać bólu, bowiem wizyta jest całkowicie bezbolesna.

Gdzie udać się na Test Obciążeń Organizmu?

Dzięki uprzejmości Revitum, Test Obciążeń możesz przeprowadzić we wszystkich jej placówkach. Wszystkie znajdują się w większych miejscowościach na terenie całego kraju. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć, a przez to i usunąć wszystkie męczące Cię obciążenia. Działa bowiem na przyczyny, a nie objawy. Tylko usunięcie przyczyn, da Tobie gwarancję cieszenia się pełnią zdrowia. Specjaliści Revitum czekają na stanowiskach, gotowi pomóc w każdej chwili. Kompleksowe badanie wraz z naturalną kuracją pozwoli odbudować Twój układ odpornościowy. Najpotężniejszą broń przeciwko wszystkim czyhającym zagrożeniom. Zapisz się na Test Obciążeń już teraz!

One thought on “Co jeść żeby schudnąć?”

  1. istnieją różne specyfiki, środki farmakologiczne, herbatki wspomagające odchudzanie. Kiedyś dwie znajome założyły się która więcej schudnie w określonym czasie. Były podobnej postury i na początku szły równo, później miały kryzys i jedna z nich zaczęła właśnie pić jakieś herbatki czy inne proszki i może z wagą w dół szybciej nie szła, ale dużo lepiej się czuła 😀 możecie coś takiego polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *