Dieta cud

Dieta cud – poznaj ukrywane informacje

Kolejny dzień mordęgi. Głód i ciągła walka z samym sobą, by nie sięgnąć po coś niedozwolonego. Zakazany owoc przez to ciągnie do siebie jeszcze bardziej. Nie ważne czy chcesz stracić 1 czy 10kg, poprzez diety odchudzające tylko jeszcze bardziej katujesz swoje ciało. Miesiące wyrzeczeń – dla pełnego tygodnia dumy… nim zaatakuje efekt jojo. Poznaj całą prawdę o dietach typu „cud”.dieta cudNiestety ale wszystkie opowieści o magicznych dietach cud, możesz wsadzić, idąc tą nomenklaturą, między bajki. Ciężko powiedzieć, kto rozpoczął tą modę, na takie diety, lecz faktem jest, iż rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Niszcząc coraz to więcej organizmów. Nie ma tutaj żadnego przejęzyczenia. Postaram się przedstawić czemu diety odchudzające bardziej szkodzą, niż pomagają.
Zwróć uwagę jak w teorii wygląda taka dieta. W swoim założeniu ma ona sprawić, że łatwo i przyjemnie stracisz zbędną tkankę tłuszczową. Gdzie jest haczyk? Ta sama dieta ma zadziałać dla każdego człowieka. Jednakże, nie ma na świecie drugiej takiej samej osoby jak ty. Mimo znikomej wiedzy jaką posiada ludzkość o medycynie, jest naukowym faktem, iż nie ma dwóch takich samych osób na świecie. Wystarczy pomyśleć logicznie o potrzebach, przecież inne ma kobieta, inne mężczyzna, dziecko, dorosły, pracownik biurowy czy pracujący fizycznie.

Czym jest efekt jojo?

Od razu odpowiesz, iż jest to wrócenie do starej wagi (jak nie większej) w stosunkowo szybkim okresie po skończonej diecie odchudzającej. Czemu się tak dzieje? Winą jest Twoja dieta. Organizm bowiem sam najlepiej wie jakich substancji odżywczych, witamin i minerałów potrzebuje. Jeśli zapotrzebowanie to nie będzie zaspokojone, będziesz odczuwać szybko powracający głód. W ten i inny sposób Twoje własne ciało stara się wpłynąć na wybór spożywanego pokarmu. Skurczony żołądek jest w stanie przyjąć mniejszą ilość jedzenia, mniejszą ilość substancji odżywczych, nadmiar reszty będzie odkładany jako tkanka tłuszczowa. Jako kolejne kilogramy.

Czym jest prawdziwa dieta „cud”?

Polega ona na usprawnieniu metabolizmu. Od niego bowiem zależy ile pokarmu przemienia się w potrzebną energię. Metabolizm w dużej mierze kontrolowany jest przez wątrobę, która odpowiada również ze bilans cieplny. Zapewnić jej prawidłowy rozwój można poprzez regularne dostarczanie brakujących witamin i minerałów. Ciało człowieka nie jest w stanie samo sobie ich wyprodukować, a są one niezbędne do życia. Ilość wchłanianych witamin zależy z kolei, oczywiście od tego co jesz, w jakim stanie są Twoje jelita. Mogą być zapchane przez gluten, przez co ich wchłanianie jest znacznie utrudnione. W jelitach może znajdować się też grzybica (Candida Albicans), która „zjada” witaminy zanim zostaną wchłonięte. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia każdego odchudzania, powinno być pozbycie się glutenu jak i grzybicy z organizmu.

Czym jest Test Obciążeń?

Test Obciążeń Organizmu jest efektem genialnej myśli wynalazcy. Powstał w wyniku wieloletnich badań genialnego niemieckiego lekarza doktora Volla. Poświęcił on kilkanaście lat na zgłębienie medycyny wschodu, by wkorzystać jej najlepsze cechy i wdrożyć do medycyny jaką znasz. Tak powstał test EAV, bazujący na elektroakupunkturze. Od samego początku zyskując wielkie grono sympatyków, dzięki kompleksowości, szybkości i nieinwazyjności. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości, wszystko to w czasie krótszym niż godzina zegarowa. Co więcej nie musisz obawiać się bólu, ani żadnego nieprzyjemnego uczucia.

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Gabinety Centrum Diagnostyki Revitum znajdziesz w całej Polsce. Specjaliści biomedycyny w ciągu kilkudziesięciu minut przeprowadzą kompletne test Twojego organizmu, metodą doktora Volla. Kompleksowy test i analiza dadzą podstawę do przygotowania indywidualnej kuracji, wyłącznie naturalnymi składnikami. Twoje ciało zasługuje na najlepsze traktowanie. Codziennie zatruwasz swoje ciało niezliczoną ilością toksyn z pożywienia, a nawet powietrza. Negatywnie wpływając na układ odpornościowy. Przegrywasz w ten sposób z licznymi obciążeniami doprowadzając do tego, by objawy utrudniały Ci życie każdego dnia. Zacznij wygrywać, zapisz się na Test Obciążeń już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *