Diety nie działają

Diety nie działają – przekonaj się sam

W programach śniadaniowych, a przede wszystkim w prasie i internecie, możesz znaleźć ogrom różnego rodzaju diet. Dieta grupy krwi, Atkinsa, plaż południowych, a to nawet nie jest początek. Wszystkie gwarantują niesamowite efekty, bez efektu jojo. W takim razie czemu jest ich, aż tyle? Bowiem diety nie działają. Czytając ten artykuł dowiesz się dlaczego.Przeanalizujmy diety nie działajądziałanie diety. Mówiąc prościej dwa nurty, którymi idą diety, to całkowita zmiana sposobu żywienia oraz ograniczenie ilości spożywanych pokarmów (co bardzo często łączy się z pierwszym nurtem. Nasz organizm jest w stanie samemu wpływać na to co jesz. Regulowane jest to na podstawie aktualnych potrzeb, do prawidłowego rozwoju. Oczywiście nie wpływa to bezwarunkowo na nasze decyzje. Zmieniając dietę, najczęściej drastycznie, przeciwstawiając się naturalnym potrzebom, na produkty na przykład tylko białkowe, uniemożliwiamy rozwój ciała. Indywidualne potrzebny są ignorowane. Doprowadzi to oczywiście do spadku wagi, tylko jakim kosztem? Spadek wagi nastąpi w skutek degradacji i niedożywienia organizmu. Tkanka tłuszczowa może zostać nietknięta. Zostanie uszczuplona tkanka mięśniowa, czy woda będąca w organizmie.
Drugi nurt to wspomniane wcześniej znaczne ograniczenie spożywanych kalorii. Ciało człowieka jest w stanie samo regulować grubość tkanki tłuszczowej. Wydaje się prawidłową decyzją, że jeśli chce się zredukować tkankę tłuszczową, należy spożywać mniejszą ilość pokarmu, a przede wszystkim kalorii. Nic bardziej mylnego! Kalorie są niezbędne mówiąc prosto – do życia. Próba ich ograniczenia może doprowadzić do tego, iż ciało z obawy o ich utratę zacznie specjalnie jeszcze bardziej odkładać je w postaci tkanki tłuszczowej.

Dlaczego diety nie działają?

Jak zostało wspomniane wcześniej, organizm jest sam kontrolować ilość przechowywanej tkanki tłuszczowej. Jeśli stan, w którym tkanka ta pozostaje dłuższy czas w większej ilości, a nawet zauważalny jest jej ciągły przyrost, musimy mówić o pewnym zaburzeniu organizmu. Jest obecny czynnik, zaburzający normalną pracę organizmu. Do takich czynników zaliczamy między innymi: grzybicę, pasożyty, toksyny oraz zaburzenia nietolerancji glutenu. Każdy z nich w inny sposób wpływa na pogorszenie pracy narządów wewnętrznych. Objawiać się to może poprzez zauważalne przybieranie na wadze i odkładanie tkanki tłuszczowej. Towarzyszyć temu mogą również inne objawy, które na co dzień nie są klasyfikowane przez was jako objawy związane z jakimikolwiek dolegliwościami, mowa tutaj o zmęczeniu, stresie, braku motywacji i innych.

Jak wykryć obciążenia?

Ze względu na trudności z tym związane zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten jest wynikiem wieloletnich badań genialnego lekarza doktora Volla. Połączył on najlepsze cechy medycyny wschodu z medycyną zachodu. Test Obciążeń jest obecnie najlepszą dostępną metodą diagnostyczną. Zrzesza ona już ponad 30000 specjalistów z całego świata. Wszystko to dzięki trzem cechom:

  • kompleksowości – test obciążeń jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości.
  • szybkości – test, wyniki oraz ich analizę otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty, wszystko to bez zbędnego stania w kolejkach i marnowania czasu
  • nieinwazyjność – nie musisz obawiać się bólu, ani żadnego nieprzyjemnego uczucia, test obciążeń jest całkowicie bezbolesny

Gdzie na Test Obciążeń

Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich placówkach Revitum. Placówki te dostępne są we wszystkich większych miejscowościach na terenie całego kraju. Przeprowadzane one są przez wysokiej klasy specjalistów, którzy z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem i dopowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące stanu zdrowia. Dołącz do tysięcy zadowolonych Polaków, zapisz się na Test Obciążeń. Wraz z przejściem zaproponowanej indywidualnie dobranej naturalnej kuracji, możesz dodatkowo odczuć odmłodzenie, wzrost atrakcyjności, cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez ani jednej diety i bez żadnych ćwiczeń, aktywności fizycznej. Przyjdź i przywróć stan Twojego organizmu do stanu równowagi. Zapisz się na Test Obciążeń i dowiedz się jak to jest cieszyć się pełnią życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *