Idealna waga – jak ją osiągnąć?

Zaczynasz swoją przygodę z odchudzaniem i nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może brakuje Ci motywacji do dalszej walki o zdrową sylwetkę? Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób idealna figura może stać się również Twoim udziałem.
Nasze przyzwyczajenia – nasz wróg
idealna wagaZaczynasz odchudzanie i nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od przeglądu swojego dnia. Sprawdź, o której, z jaką częstotliwością i co jesz. Możesz stworzyć listę rzeczy, które towarzyszą Ci w codziennych posiłkach. Ten krok jest niezbędny, by odzyskać kontrolę nad swoim odżywianiem i osiągnąć cel, którym jest idealna waga. bardzo często bowiem podjadamy niezdrowe przekąski, nawet o tym nie wiedząc (np. oglądając filmy przed telewizorem czy czytając). Dodatkowo w pośpiechu dnia codziennego „wrzucamy na ruszt” cokolwiek, byle zaspokoić głód. Analiza naszych przyzwyczajeń może pomóc nam wyeliminować takie żywieniowe pułapki.
Wytrwałość popłaca
Idealna waga to marzenie, które jest możliwe do spełnienia, jednak wymaga wysiłku, poświęcenia i wytrwałości. Najgorszym rozwiązaniem jest wycofanie się z założonego celu w momencie, w którym spadek wagi zacznie hamować lub też przez dłuższy czas nie będzie widać efektów odchudzania. Taki proces jest zupełnie naturalny – wynika to m.in. z faktu, że w początkowym etapie odchudzania organizm traci wodę, a proces tracenia tkanki tłuszczowej jest długotrwały i nie odbywa się w formie skokowej. Jeśli cel: „idealna waga” w danym momencie się nie przybliża, zastanów się, w czy może tkwić problem i działaj – dodaj więcej ruchu, wyeliminuj tuczące przekąski albo sprawdź, czy nie masz problemu zdrowotnego, który sprawia, że waga nie spada. W tym celu warto wykonać Test Obciążeń.
Bez ruchu ani rusz!
Pamiętaj – idealna waga nie stanie się Twoim udziałem, jeśli nie zmobilizujesz się do aktywności fizycznej! Oczywiście, początki nie muszą być łatwe (zwłaszcza jeśli do tej pory unikało się wszelkiego sportu), ale włożony w bieganie, pływanie czy inny rodzaj sportu wysiłek po prostu się opłaci. Dzięki niemu zyskasz zgrabną, wymodelowaną sylwetkę, a przede wszystkim wzmocnisz swoje zdrowie.
Pani Monika z Łodzi: Moim celem była idealna waga!

Odchudzam się właściwie od zawsze. W dzieciństwie byłam przezywana „grubasem” czy „gruba Bertą”. Strasznie się wstydziłam moich fałdek, tego, że koleżanki są ładniejsze, smuklejsze… jestem ekspertem od diet – mam wrażenie, że stosowałam je już wszystkie. A idealna waga wciąż była zupełnie nieosiągalna… Poskarżyłam się kiedyś przyjaciółce, że nie lubię swojego wyglądu, tych workowatych ciuchów, braku rozmiarów w sklepach… Ona mi powiedziała, że jej mama schudła dzięki testowi, który wskazał jej problemy zdrowotne. Zaciekawiłam się tym i zapisałam się na test. Okazało się, że mój organizm jest przeciążony toksynami. Dostałam kurację dostosowaną do moich potrzeb i dzisiaj wiem, że to był dobry wybór! Waga spada mi regularnie, a idealna waga jest coraz bliżej! Dziewczyny, nie ma się co katować, ten test może naprawdę pomóc!

Trwała utrata zbędnych kilogramów? To musi się udać!

Idealna waga nie jest nieosiągalnym celem. Dzięki nowatorskim technologiom diagnostycznym możliwe jest poznanie stanu organizmu oraz ustalenie przyczyn braku zadowalających spadków zbędnych kilogramów. Z pomocą może tu przyjść Test Obciążeń Organizmu, dzięki któremu możliwe będzie sprawdzenie stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami (toksynami, grzybami, pasożytami), które mogą blokować proces odchudzania oraz negatywnie wpływać na nasze samopoczucie – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Test Obciążeń to świetne rozwiązanie dla osób, które pragną świadomie zadbać o swoje ciało oraz pozbyć się problemu nadwagi czy otyłości. Dzięki nowatorskiej technice diagnostycznej stworzonej przez dra Volla możliwe jest sprawdzenie sposobu funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz pracy układu odpornościowego. Jego wykonanie nie wiążę się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Po omówieniu wyników ze specjalistą możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która wesprze proces odchudzania i pozwoli na trwałe pozbycie się zbędnych kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *