Jak pozbyć się boczków

Jak pozbyć się boczków? Jak zrobić to skutecznie?

Krótkie bluzeczki, obcisłe sukienki i spodnie biodrówki – to ulubione ciuchy przedstawicielek płci pięknej. Jednak spędza nam sen z powiek fakt, iż w lustrze widzimy boczki, które mimo wysiłku nie chcą z nas zejść. jak pozbyć się boczków? Problem boczków to nie tylko problem kobiecy. Mężczyźni również się z nim borykają, a kto z nimi walczył, ten wie jak trudno się ich pozbyć.

jak pozbyć się boczków
Jak pozbyć się boczków? Nie ma chyba w całym Internecie pytania, które nie występowałoby na każdym kobiecym forum z tak wielką częstotliwością jak to. Istnieje wiele sprawdzonych i niesprawdzonych metod aby pozbyć się boczków. Czy działają czy nie to już inna sprawa, prawda jest taka, że aby pozbyć się boczków potrzebna jest redukcja tkanek tłuszczowych w organizmie. Przyczyny braku efektów w walce z nadmiarem tłuszczu może także pomóc odkryć Test Obciążeń Organizmu.

Jak pozbyć się boczków? Tylko ciężką pracą?

Musimy powiedzieć sobie szczerze: Nie ma możliwości pozbycia się tkanek tłuszczowych z jednego, konkretnego miejsca. Aby odkryć mięśnie brzucha i pozbyć się niechcianych boczków należy zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w całym organizmie. Jeżeli zaczniemy maniakalnie ćwiczyć, wykonywać setki brzuszków dziennie to jedyne co osiągniemy, to mięśnie pod tłuszczem, których i tak nie widać. A szansa na to, że przy okazji nabawimy się kontuzji jest dość wysoka.
90 proc. efektów redukcji tłuszczu to po pierwsze odpowiednia dla nas dieta oraz oczyszczenie organizmu. Pisząc dieta nie mamy na myśli pożywienia składającego się z “trawy”, śladowej ilości warzyw i ciągłego głodzenia się. Chodzi tu o odpowiednie nawyki żywieniowe takie, aby odpowiadały naszemu organizmowi, dostarczały wystarczającą ilość składników odżywczych i zadbać o zdrowie jedzenie, które wcale nie oznacza jedzenia wyłącznie sałatek czy samych owoców.
Po drugie oczyszczenie organizmu. Czemu jest to tak ważne? Otóż nawet najlepiej dobrana dieta, idealna dla nas nie da nam absolutnie nic jeżeli nie zadbamy o swój organizm. Częstą przyczyną braku efektów w walce z boczkami jest wysokie zatrucie organizmu. Toksyny znajdujące się w naszym organizmie nie sprzyjają w gubieniu kilogramów, a w skrajnych przypadkach nawet hamują ten proces. Przyczyn dużej ilości toksyn w organizmie może być wiele min. dieta bogata w wiele przewożonych składników, mieszkanie w wysoce rozwiniętej aglomeracji miejskiej czy nawet zespół nieszczelnego jelita. Test Obciążeń Organizmu pozwoli ci przekonać się, co nie pozwala ci schudnąć.
Wiele osób zaczyna walkę z boczkami od ćwiczeń, które przerywają po kilku tygodniach nie widząc żadnych efektów. Paradoksalnie wykonując masę ćwiczeń, biegając od rana do wieczora i wykonując najcięższe treningi niczego nie zmienimy, jeżeli nasz organizm będzie zanieczyszczony. Same mięśnie brzucha powinny być ćwiczone najwyżej 2 razy w tygodniu. Zwiększenie ilości i intensywności takich ćwiczeń może prowadzić do poważnych kontuzji.

Jak pozbyć się boczków? Wykonać Test Obciążeń Organizmu

Sam Test Obciążeń Organizmu nie sprawi, że twoje boczki w magiczny sposób znikną ale wykonując test dowiesz się, czemu twoje trudy w walce z boczkami nie przynoszą efektów. Najczęściej jest to zanieczyszczenie organizmu i aby pozbyć się za dużych boczków należy go oczyścić. Niewiele osób wie, ale po oczyszczeniu organizmu z toksyn, blokujących procesy metabolizmu, pozbycie się zbędnych kilogramów jest o wiele prostsze. Wystarczy, że poświęcimy temu 30 minut dziennie. I to nie na jakieś trudne i ciężkie ćwiczenia, a zwykły spacer. Wystarczy, że wracając z pracy wyjdziemy z autobusu dwa przystanki wcześniej lub pochodzimy troszkę dłużej z psem, a w ciągu miesiąca po oczyszczeniu organizmu zobaczymy sporą różnicę. Dodatkowo Test Obciążeń Organizmu oprócz toksyn wykrywa także inne obciążenia takie jak grzyby, pasożyty czy reakcje autoimmunologiczne. Test trwa jedyne 45 minut w ciągu których możesz dowiedzieć się co jest nie tak w twoim organizmie i czym się zająć aby wrócić do zdrowia.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *