Jak pozbyć się brzucha

Jak pozbyć się brzucha? – kompendium wiedzy

Brzucha można pozbyć się na wiele sposobów. Nie ma bloku reklamowego w telewizji, w którym nie znalazłoby się przynajmniej jednego specyfiku mającego wspomóc ten proces. Na każdym kroku powstają fitness kluby oferujące jeszcze nowsze, jeszcze skuteczniejsze programy spalające tkankę tłuszczową. Przeanalizujmy w tym artykule dostępne metody pod względem typowego Polaka.

 
Typowy jak pozbyć się brzucha?Polak to osoba pracująca, o przeważającym siedzącym trybie życie. Z każdym rokiem coraz mniej aktywnie spędza wolny czas, ze względu na pracę, dzieci czy inne obowiązki. Stara się jeść zdrowo, ale nie jest to priorytet. Czerpie przyjemność z jedzenia, nie chce ograniczać się nudnymi i męczącymi dietami odchudzającymi. Nie ma wiele czasu wolnego, by przeznaczyć go na siłownię czy inną aktywność. Widzi jednak powiększająca się tkankę tłuszczową, i chce ją nie tyle co zlikwidować, ale wrócić do jej starego poziomu.

Siłownia

Pierwsze co przychodzi nam do głowy to siłownia i fitness. Wiadomym jest, że czym większa ilość mięśni tym szybciej i więcej spala się tłuszczu. To fakt, jednak z tą szybkością nie jest tak dokładnie. Mięśnie potrzebują na regenerację do tygodnia czasu, ale aż dwa miesiące na to, by rzeczywiście powiększyć swoją ilość. Nie będzie to też zatrważająca ilość, wymagana jest ogromna ilość cierpliwości i spędzanie 4 dni w tygodniu na siłowni na co najmniej godzinne wizyty.

Dieta

W każdej księgarni półki uginają się od makulatury związanej z dietami. Każda najlepsza, najskuteczniejsza i bez efektu jojo. Ile w tym prawdy? Jak w każdej bajce, zawsze ziarnko się znajdzie. Ludzki organizm jest na tyle skomplikowanym tworem, iż nie da się dopasować jednej diety do całej populacji. Źle dobrana dieta, nie przyniesie zamierzonych efektów, co więcej ilość tkanki tłuszczowej może się znacznie powiększyć, nie mówiąc nawet o zniszczeniach jakie może sprawić. Można jednak zamówić indywidualnie dobraną dietę przez specjalistów, czy też są złe? Tak, z jednej prostej przyczyny, diety te są układane według zasad przygotowanych dla każdego człowieka.

Oczyszczanie organizmu

Warto oczyszczać organizm, lecz nie w takiej formie jak można znaleźć pod etykietami kuracji odchudzających. Oczyszczanie mające na celu zrzucenie wagi działa ale nie na tkankę tłuszczową. Woda z octem balsamicznym, picie syropu klonowego, doprowadzi tylko do pozbycia się wody z organizmu. Skóra stanie się mniej sprężysta, waga spadnie, ale wróci tylko gdy skończysz tę absurdalną kurację. Twoja tkanka tłuszczowa stać będzie nie tknięta.

Jak radzić sobie z brzuchem?

W całym tym biegu o szczupłą sylwetkę, zapominamy sprawdzić dlaczego tyjemy. Nie koniecznie musi być to związane z naszym trybem życia. Problem powiększającej się tkanki tłuszczowej mogą być obciążenia organizmu. Takimi obciążeniami są gluten, grzybica czy pasożyty. Każde z nich pośrednio lub bezpośrednio będą wpływać na brak sukcesów w redukcji brzucha. Bowiem to sam organizm jest w stanie sobie z nim radzić. Zaburzenie jego pracy będzie negatywnie wpływało na różne aspekty.

Jak wykryć obciążenia organizmu?

Ze względu na problemy związane z wykryciem obciążeń organizmu, zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten bazuje na elektroakupunkturze według metody doktora Volla (EAV). Od dawna popularna jest na zachodzie, zrzeszając już ponad 30000 specjalistów z całego świata. Swoją popularność zawdzięcza połączeniu trzech bardzo ważnych cech:

  • kompleksowości – test jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich obciążeń
  • szybkości – test, wyniki oraz ich analizę otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty
  • nie inwazyjności – test nie jest związany z bólem, ani żadnym nieprzyjemnym uczuciem

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Test Obciążeń Organizmu możesz przeprowadzić w każdej placówce Revitum. Placówki te dostępne są w każdym większym mieście na terenie całej Polski. Sam test przeprowadzany jest przez wysokiej klasy specjalistów. Każdy z nich z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie na każde pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia. Przekonaj się jak łatwo i szybko wrócić do pełni zdrowia. Wraz z przeprowadzeniem indywidualnej naturalnej kuracji możesz dodatkowo odczuć odmłodzenie, zwiększenie atrakcyjności czy cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez diet i bez wysiłku fizycznego, ćwiczeń. Zapisz się już teraz na Test Obciążeń i poczuj w sobie energię!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *