Jak schudnąć

Jak schudnąć i… nie zmarnować sobie życia?

Problemem w nadchodzącym sezonie letnim dla większości ludzi jest nagromadzona tkanka tłuszczowa, głównie tzw. “oponka”, po zimie. Krótkie dni, zła pogoda, złe samopoczucie – wszystko to sprzyja odkładaniu się tłuszczu. Ale nie jest to główny powód! Jak się okazuje, za przybieraniem na wadze stoi Twój własny organizm.

Diety, siłownie, suplementy odchudzające, zabiegi kosmetyczne, wszystko to ma sprawić, iż w magiczny sposób straci się na wadzę. Dokładniej mówiąc, straci się tkankę tłuszczową – warto o tym wspomnieć, gdyż nie znaczą tego samego. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, bowiem ta wiedza jest ukrywana, ale wspomniane wcześniej środki, mogą być bardziej szkodliwe, niż pomocne dla organizmu. Żyjemy w takich czasach, gdy reklamy nie mówią całej prawdy. Przyjrzyjmy się ciemnej stronie tych środków.

Suplementy odchudzające

Suplementy odchudzające bazują na tych samych składnikach, różnią się wyłącznie ich kombinacją i jego ilością w kapsułce. Problemem tego systemu jest założenie, iż wszystkie działają w jednakowym stopniu na każdego, który je stosuje. Tak niestety nie jest. Każdy organizm jest inny, każdy potrzebuje innego bodźca, w innym stężeniu, w innej kombinacji. Przy wykorzystaniu mocniejszych ich wersji, oprócz braku spodziewanego efektu, może dojść do rozregulowania pracy narządów wewnętrznych jak i do poważnego ich uszkodzenia.

Ćwiczenia

Ćwiczenia rozwijają tkankę mięśniowa, poprawiają kondycję i rzeczywiście mogą wpływać na pomniejszenie tkanki tłuszczowej, jest tylko jedno małe ale. Tak samo jak to jest przy suplementach, zakładane jest z góry, iż każdy wysiłek fizyczny przyczyni się do zrzucenia ‘oponki’. Tak samo jak to jest przy suplementach odchudzających, ćwiczenia na każdego innego działać będą inaczej. Nieprawidłowe podejście do nich, bez odpowiedniej wiedzy, może dojść do jego uszkodzenia. Organizm, który więcej ćwiczy – spala, potrzebuje równocześnie więcej jeść, by zapewnić odpowiednią energię. Gdy ćwiczysz więcej, również więcej będziesz jeść. Prawdziwy problem, wzrostu tkanki tłuszczowej i z tym wagi, jest zupełnie inny.

Dlaczego tyjemy?

Organizm człowieka jest w stanie sam regulować ilość posiadanej tkanki tłuszczowej, z przyczyn naturalnych na zimę będzie trochę większa, by w okresie letnim wrócić do normy. Gdy tak się nie dzieje, oznacza to, iż organizm męczony jest przez przyczyny dolegliwości. Do tych przyczyn zaliczamy: grzybicę, pasożyty, a co jest najbardziej powszechne – nietolerancja na gluten. Każda z tych przyczyn może objawiać się poprzez zaburzenia metabolizmu, a wraz z tym wzrostem tkanki tłuszczowej.

Jak wykryć obciążenia organizmu

Wykrycie prawdziwych przyczyn może być problematyczne. Z tego też względu zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten został wynaleziony w wyniku wieloletnich badań niemieckieg lekarza, doktora Volla. Połączył on najlepsze cechy medycyny wschodu i zachodu, tworząc najlepszą dostępną metodę diagnostyczną. Obecnie zrzesza ona ponad 30000 specjalistów z całego świata, a liczba ta rośnie w każdej chwili. Wszystko to dzięki trzem bardzo ważnym cechom:

  • kompleksowość – test jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkość – test, wyniki oraz ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjność – nie musisz obawiać sie bólu, ani żadnego nieprzyjemnego uczucia

Gdzie udać się na Test Obciążeń

Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich dostępnych placówkach Revitum. Placówki te rozmieszczone są dla Twojej wygody, we wszystkich większych miejscowościach na terenie całego kraju. Testy w nich przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiedzą na każde męczące Cię pytanie dotyczące stanu zdrowia i zdrowego życia. Zaufaj Revitum tak jak zaufało już tysiące Polaków. Zostanie zaproponowana Tobie również indywidualnie dobrana naturalna kuracja. Dzięki niej pozbędziesz się wszelkich obciążeń jak i dodatkowo możesz odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności i cofnięcie wieku biologicznego. Zaufaj najlepszym, zapisz się na Test Obciążeń już teraz i poczuj jak to jest żyć w pełni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *