Jak skutecznie schudnąć? Kilka wskazówek

Proces odchudzanie nie jest łatwy, wymaga wielu poświęceń i samozaparcia. Jednak by osiągnąć wymarzony cel niezbędny jest przemyślany plan działań. W innym przypadku niebezpieczeństwo zniechęcenia się szybko rośnie. Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób schudnąć i cieszyć się zdrową sylwetką.
Po pierwsze: przygotuj się na długą walkę
schudnąćMądre tracenie na wadze wymaga ogromnej wytrwałości i konsekwencji. Niestety, nagromadzone latami zbędne kilogramy nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki już po kilku dniach od rozpoczęcia diety i ćwiczeń. Im więcej kilogramów masz “w zapasie”, tym czas chudnięcia będzie dłuższy. Dlatego jeszcze przed rozpoczęciem walki o zdrowy wygląd oswój się z myślą, że efekty nie przyjdą od razu. Pomoże Ci to przetrwać w trudnych momentach oraz odsunie ryzyko poddania się i powrotu do złych przyzwyczajeń. Dodatkowo pozwoli Ci to uspokoić emocje tak, by móc racjonalnie oceniać swoją sytuację i właściwie dobierać metody działania. Pamiętaj, wytrwałość popłaca, a efekty w postaci nowej, zdrowej sylwetki na pewno się pojawią!
Po drugie: zmień rytm posiłków
Na początku poświęć trochę czasu na obserwowanie, co i w jakich ilościach jesz. Przez kilka dni jedz świadomie i zapisuj skład posiłków. Naukowcy udowodnili, że aby schudnąć najlepsze jest ograniczenie wielkości porcji oraz spożywanie 5 posiłków dziennie w regularnych odstępach czasu. Ten regularny tryb odżywiania pozwoli “uspokoić” Twoje ciało, które przyzwyczajone do magazynowania zapasów w postaci tłuszczyku, będzie się teraz czuło bezpiecznie. Wizja pojawienia się w najbliższym czasie kolejnego posiłku umożliwi bieżące spalanie kalorii przy braku skłonności do ich “chomikowania”.
Po trzecie: celebracja posiłków
Wielu z nas popełnia ten błąd, że pozwala sobie na nieświadome przegryzki – w biegu, w pracy, przed telewizorem czy komputerem. Prowadzi to do gromadzenia tkanki tłuszczowej oraz przybierana na wadze. Aby schudnąć, niezbędne jest świadome odżywianie, nie tylko wiedza na temat rodzajów zdrowych potraw, ale również skupianie się w trakcie posiłków jedynie na nich, nierozpraszanie się. Dzięki temu kontrolujemy, co i w jakich ilościach jemy i trudniej jest nam “nieświadomie” pochłonąć kolejną paczkę czipsów czy nadprogramowego wafelka.
Pani Anna chciała schudnąć, jednak nie widziała żądnych zmian na wadze

Odchudzam się właściwie od lat, jednak kilogramy ciągle wracają. Rok temu urodziłam dziecko i nie miałam czasu na tworzenie zdrowych dań, codzienne bieganie. Na efekty nie trzeba było długo czekać – waga szła w górę w tempie ekspresowym. Coraz mniej się sobie podobałam, nie chciałam widzieć swojego ciała. Przez moje nastawienie zaczęliśmy się od siebie oddalać z mężem, bo ja wciąż czułam się nieatrakcyjna. W końcu pożaliłam się koleżance. Ona powiedziała, że jest test, który pozwala poznać swój organizm. Zaintrygowana zapisałam się. W Revitum specjalista powiedział mi wiele na temat mojego stanu zdrowia, poznałam też przyczynę mojej bezowocnej walki z nadwagą. Dostałam specjalną kurację, którą stosuję do dziś i kilogramy spadają. Czuję się coraz lepiej ze swoim ciałem. Dlatego polecam ten test osobom, które chcą skutecznie i trwale schudnąć.

Specjalista Revitum radzi, jak efektywnie schudnąć

Często podjadanie słodyczy czy tuczących potraw może się wiązać nie tylko z zajadaniem problemów czy nieuważnością w jedzeniu, ale również może być znakiem, że w naszym organizmie dzieje się coś złego. Dlatego właśnie warto skorzystać z Testu Obciążeń Organizmu, który pozwoli poznać przyczyny niepowodzeń w chudnięciu oraz umożliwi ustalenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami – mówi Weronika Łapińska.

Dzięki nowatorskiej formule diagnostyki organizmu opracowanej przez dr Volla możliwe jest kompleksowe poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia jego obciążenia przez szkodliwe substancje, które zaburzają pracę organizmu oraz osłabiają układ immunologiczny. W Revitum testy są wykonywane przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Wykonanie Testu Obciążeń nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, jest w pełni nieinwazyjne i bezbolesne. Następnie możliwe jest dobranie kuracji wzmacniającej proces oczyszczania się organizmu. Nie zwlekaj, już dziś zadbaj o to, by mądrze i skutecznie schudnąć. Wykonaj Test!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *