Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć – poznaj fakty

Gdy próbujesz schudnąć, uświadamiasz sobie bardzo szybko jedną rzecz – nie jest to łatwe! Korzystając z niejednej „magicznej” reklamowanej oferty, tracisz pieniądze…a nie kilogramy. Dlaczego tak się dzieje? Poznaj przyczyny problemów z nadwagą!

jak szybko schudnąćMedia karmią Cię fałszywymi informacjami, nie dlatego, że są z natury złe, lecz dlatego, że im się to po prostu opłaca. Wiele reklamowanych środków odchudzających nie działa i działać nie będzie. Pełne są one substancji, które doprowadzają do sztucznych procesów w ciele ludzkim. Zostawiając przy tym niezliczoną ilość toksyn i innych zanieczyszczeń. Popularną praktyką jest również włączanie w skład suplementów, substancji które byłby w stanie pomoc, gdyby… nie ich niskie stężenie!

Czy dieta działa?

Ile razu byłaś lub byłeś na diecie? Oto musisz zapytać samego siebie. Czy któraś z diet przyniosła oczekiwany efekt? Oprócz efektu jo-jo?

Dlaczego tak się dzieje?

Wyjdźmy z podstawowego założenia każdej z reklamowanych diet. Właśnie TA jedna, KONKRETNA dieta, ma sprawić, że ty – nieważne od wieku, płci, wykonywanej pracy i potrzeb organizmu, stracisz na wadzę.Większość diet zakłada, że wszyscy ludzie na świecie są tacy sami, a przecież tak nie jest. Nie znamy nawet ułamka wiedzy o procesach zachodzących w ludzkim ciele. Nie ma drugiej takiej samej osoby jak Ty. Każdy jest inny.
Organizm sam wie czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Kiedy odczuwa niedobór danych składników – wpłynie to Twój wybór produktów, które będziesz jeść. Tak jak w przypadku matek w ciąży, które intuicyjnie zjadają nieraz mało popularne połączenia produktów, bowiem wiedzą podświadomie czego potrzebuje dziecko.

Dlaczego mam nadwagę?

Zdrowy organizm w naturalny sposób nigdy nie dopuści do nadwagi. Nadmiar tkanki tłuszczowej bowiem nie jest dla niego zdrowy. Dlaczego więc dochodzi do takiej sytuacji? Procesy, które w pośredni lub bezpośredni mają na to wpływ, są zaburzone. Najczęściej mają na to wpływ przeróżne obciążenia organizmu. Do najpopularniejszych obciążeń zalicza się m.in  grzybica. Potrafi ona wywrzeć napadową chęć na słodycze i węglowodany, dzięki którym może szybko rosnąć, jednakże odkładać się będzie w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej. Wychwytuje też minerały i witaminy zanim zostaną wchłonięte do krwi. Jesteś zmuszony jeść więcej, by dostarczyć potrzebną dawkę witamin, lecz nadmiar reszty produktów jest odkładanych jako tkanka tłuszczowa.

Jak wykryć przyczyny nadwagi

Wykrycie prawdziwych przyczyn dolegliwości, a nie tylko objawów może być problematyczne, dlatego też zalecane jest przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test Obciążeń jest metodą diagnostyczną bazująca na elektroakupunkturze według doktora Volla (EAV). Jest wynikiem wieloletnich badań niemieckiego lekarza, mających na celu połączenia najlepszych cech medycyny wschodu jak i zachodu. Test ten jest bardzo popularny na zachodzie, zrzeszając już ponad 30000 specjalistów z całego świata. Swoją coraz to zwiększającą się popularność zawdzięcza trzem cechom:

  • kompleksowość – test jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich obciążeń
  • szybkość – test, wyniki i ich analizę otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty, bez zbędnego stania w kolejkach
  • nieinwazyjność – test jest całkowicie bezbolesny, nie musisz obawiać bólu, ani żadnego nieprzyjemnego uczucia

Gdzie na Test Obciążeń

Test Obciążeń Organizmu możesz przeprowadzić w każdym gabinecie Revitum. Gabinety te dostępne są w każdym większym mieście na terenie całego kraju. Testy Obciążeń przeprowadzane są w nich przez wysokiej klasy specjalistów. Każdy z nich z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące stanu zdrowia. Przyjdź i przekonaj się sam, dołącz do grona tysięcy zadowolonych Polaków. Wraz z przejściem zaproponowanej, indywidualnie dobranej, naturalnej kuracji, możesz dodatkowo odczuć odmłodzenie, wzrost atrakcyjności, a nawet cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez diety i bez jakichkolwiek ćwiczeń, wysiłku fizycznego. Postaw na efekty, postaw na Revitum, zapisz się na Test Obciążeń Organizmu już teraz!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *