Od czego zacząć odchudzanie

Od czego zacząć odchudzanie – pytanie każdego z nadwagą

Każde odchudzanie, trzeba zacząć od odpowiedzenie sobie na proste pytanie: Czy chcę naprawdę schudnąć? Jeżeli odpowiedź brzmi „TAK” w poniższym artykule znajdziesz odpowiedź, co robić żeby osiągnąć cel – Idealną Wagę i Wygląd”.

Odchudzać od czego zacząć odchudzanienależy się z głową. Kiedy nie ma zachowanego umiaru, sprawy mogą przyjąć zły obrót. Z osoby z nadwagą możesz stać się osobą z niedowagą. Musisz też być świadom jakie pułapki czekają każdą osobę, która chce stracić zbędną tkankę tłuszczową. Miliony diet, suplementów odchudzających, treningi siłowe i fitness, wszystko to wydaje się podstawowym narzędziem do walki z tłuszczem. Tak jednak nie jest, mogą to być pułapki, które w ekstremalnych przypadkach mogą zaprzepaścić Twój sen o zgrabnej sylwetce. Dzieje się tak, ze względu na wszechobecną reklamę, przecież to co reklamują – musi działać. Nie musi, a może, dodatkowo może, ale nie na Ciebie.

Co niszczy Twój organizm

Ćwiczenia – nie są przeznaczone dla każdego. Źle dobrane, bez przeprowadzenia specjalistycznych badań wydolnościowych, mogą sprawić, że nabyte kontuzje na długo odsuną Twój plan treningowy. Równie zła jak nie gorsza jest sytuacja z suplementami odchudzającymi. Produkowane one są na zlecenie wielkich koncernów farmaceutycznych. Jeden specyfik, który ma działać tak samo dla milionów różnych osób. Organizm ludzki jest na tyle skomplikowany, iż bez indywidualnie dobranych suplementów, po wyczerpującym badaniu, nie da się dobrać takich produktów, by na pewno zadziałały. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne potrzeby. Więc od czego trzeba zacząć odchudzanie?

Sprawdź swój organizm

Zanim przystąpisz do tracenia tkanki tłuszczowej, musisz sprawdzić co jest problemem jej odkładania. Ciało człowieka samo potrafi regulować potrzebną ilość odkładanego dla niego tłuszczu. Tłuszcz jest potrzebny do rozkładu witamin, witaminy natomiast potrzebne są do prawidłowej pracy układów i narządów wewnętrznych. Jeśli ten stan się przedłuża, albo co gorsza powiększa, istnieje możliwość, że Twoje ciało trapią przyczyny dolegliwości. Do takich przyczyn zaliczamy grzybice, pasożyty, nietolerancję na gluten. W pewnych przypadkach objawiać się one mogą nadmiernym przyrostem wagi, tkanki tłuszczowej.

Jak wykryć przyczyny obciążeń?

Ze względu na trudności związane z wykrywaniem obciążeń zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten powstał w wyniku wieloletnich badań genialnego niemieckiego lekarza doktora Volla. Połączył on najlepsze cechy medycyny wschodu i medycyny zachodu, tworząc najlepszą dostępną metodę badawczą. Zrzesza ona już ponad 30000 specjalistów z całego świata, a każdego dnia ta liczba wciąż rośnie. Wszystko to dzięki trzem wyjątkowym cechom:

  • kompleksowości – test obciążeń jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkości – test, wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty, bez zbędnego marnowania czasu i stania w kolejkach
  • nieinwazyjności – test jest całkowicie bezbolesny, nie musisz obawiać się również żadnego nieprzyjemnego uczucia

Gdzie wybrać się na Test Obciążeń?

Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać we wszystkich placówkach Revitum. Dla Twojej wygody placówki te otwarte są we wszystkich większych miejscowościach na terenie całego kraju. Testy w nich przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów. Z chęcią podzielą się oni swoim doświadczeniem i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące stanu zdrowia. Postaw na rezultaty, zapisz się na Test Obciążeń w Revitum. Dodatkowo przechodząc zaproponowaną indywidualnie dobraną, kurację wyłacznie naturalnymi składnikami możesz odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności czy cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez ani jednej diety, bez ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Pozwól działać swojemu ciału. Dołącz do grona tysięcy Polaków, którzy cieszą się rezultatami. Zapisz się na Test Obciążeń już teraz i poczuj się w pełni sił!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *