Zdrowe odżywianie – 4 najważniejsze zasady

Jesteś na diecie, ale wciąż nie widzisz efektów? A może dopiero zaczynasz przygodę z odchudzaniem i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Przestawiamy 4 najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć sukces w zachowaniu zdrowia i pięknej sylwetki.
1. Jedz regularnie
zdrowe odżywianieWydaje się, że już tyle razy słyszeliśmy o konieczności przestrzegania planu posiłków, że ten punkt jest zbędny, a jednak! Wciąż ogromne rzesze osób ignorują fakt, że regularne posiłki to niezbędna podstawa zdrowego odżywiania. Powszechną praktyką jest pomijanie śniadań, niejedzenie przez wiele godzin, by potem “rzucić się” na wielką porcję najczęściej niezdrowego jedzenia. Taki styl życia nie może nie mieć wpływu na samopoczucie i przyrost zbędnych kilogramów. Zasady zdrowego odżywiania są w tej kwestii jednoznaczne: jeśli chcesz utrzymać wagę lub schudnąć, nie możesz ominąć żadnego z zaplanowanych posiłków. Regularne jedzenie powinno stać się Twoim nawykiem.
2. Właściwe zbilansowanie posiłków
Dużym problemem osób, które poważnie traktują zdrowe odżywianie jest nieumiejętność właściwego dobrania proporcji składników odżywczych w spożywanych daniach. Nic dziwnego, skoro w internecie wciąż świecą triumfy rozmaite diety oparte na dostarczaniu jak największej ilości jednostajnych posiłków. Niestety, jest to droga donikąd, powoduje ona jedynie zaburzenie metabolizmu. Dlatego tak bardzo istotne jest sprawdzanie, których substancji odżywczych w danym czasie potrzebuje nas organizm – czasem będą to tłuszcze, a czasem węglowodany. Obserwuj swoje ciało i na bieżąco reaguj na jego potrzeby.
3. Więcej warzyw!
Warzywa to naturalne źródła cennych witamin i minerałów – kolejne zdanie, które słyszymy często, jednak nie zawsze wdrażamy we własne zdrowe odżywianie. Powinny one stanowić podstawę naszej codziennej diety. Podawane na wiele różnych, często zaskakujących sposobów mogą stać się podstawą naszego odżywiania, która zaspokoi potrzeby organizmu i pomoże mu zachować witalność.
4. Woda
Regularne picie wody to gwarancja sprawnego metabolizmu. Dlatego nie wolno zapominać o regularnym nawadnianiu organizmu. Ważne, by woda była niegazowana i średniozmineralizowana. Oprócz dobroczynnego wpływu na przemianę materii woda wpływa również dodatnio na proces oczyszczania organizmu ze zbędnych toksyn. Dzięki temu zyskasz energię oraz pozbędziesz się męczących dolegliwości.
Zdrowe odżywianie stało się celem pani Katarzyny z Łodzi

Od wielu lat walczę z dodatkowymi kilogramami. Stosowałam już kolejne diety, “cudowne środki”, nic nie pomagało. Podejrzewałam, że może to hormony, bo tyłam, a nie jadłam więcej niż zwykle. Jednak badania nic nie wykazały. Wyglądałam coraz gorzej, więc zaczęłam szukać pomocy w sieci. Znalazłam informację o Revitum i teście, który może wiele powiedzieć na temat przyczyn problemów zdrowotnych. Po jego wykonaniu okazało się, że mój organizm zebrał bardzo dużą ilość toksyn. Dostałam kurację oczyszczającą, którą łączę ze zdrowym odżywianiem i widzę efekty: waga spada, mój wygląd się poprawia, a ja mam coraz więcej energii. Polecam ten test!

Zdrowe odżywianie niezbędne dla zdrowia

Dbanie o zdrowe odżywianie to w dzisiejszych czasach nie fanaberia, a dowód rozsądnej troski o zdrowie. Nasza dieta na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła, coraz więcej w niej przetworzonego jedzenia, pełnego tłuszczy i cukru. Pośpiech, stresujące sytuacje, siedzący ryb życia – wszystko to sprawia, że nasz organizm jest narażony na zmasowane ataki toksyn i innych szkodliwych substancji, które czynią w nim spustoszenia i przyczyniają się m.in. do problemów z zachowaniem prawidłowego wagi. Dlatego właśnie proponujemy Test Obciążeń Organizmu, który umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami – mówi Weronika Łapińska.

Test Obciążeń Organizmu umożliwia zaobserwowanie zmian zachodzących w organizmie oraz wykrywanie zagrożeń dla jego dobrostanu. Jego wykonanie nie wiąże się z żądnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny. W Revitum Test jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Po jego wykonaniu możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji oczyszczającej i wzmacniającej organizm, co wzmocni efekty zdrowego odżywiania i będzie gwarancją długich lat w zdrowiu. Nie czekaj! Zadbaj o siebie kompleksowo i wykonaj Test!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *