Obciążenia

Obciążenia organizmu, czyli prawdziwe przyczyny dolegliwości

Organizm człowieka mogą męczyć przeróżne obciążenia. Najczęściej nie podejmuje się żadnych środków zaradczych, by się ich pozbyć, czy zapobiec ich pojawieniu. Nie dbamy o zdrowie, póki wszystko jest w porządku.

Gdy mówimy o toksynach, od razu widzimy chemikalia czy to w butlach z czaszką, czy też prosto wylewające się z fabryk do rzek i jezior. Jest to w dużej mierze prawda. Obecnie toksyny są wszędzie. Lecz wszyscy najcześciej spotykamy się z toksynami z lekarstw, w jedzeniu czy z powietrza. Odkładają się w minimalnych ilościach początkowo nikomu nie robiąc krzywdy. Gdy organizm nie nadąża z usuwaniem ich, i odkłada się więcej toksyn niż zostaje wydalonych zaczynają się problemy. Niczym mały kamień wywołujący lawinę, tak i tutaj sytuacja z czasem robi się coraz groźniejsza.
Inną przyczyn dolegliwości jest grzybica. Zarodniki grzybicy są na tyle wytrzymałe, by znajdować się prawie w każdym miejscu. Prawie każdy z nas posiada ją w jelitach, gdzie czeka niegroźna na dogodne warunki, by zaatakować. Czasami wystarczy zła dieta, lecz to kuracje antybiotykowe najbardziej wpływają na możliwości do rozrostu. Antybiotyki niszczą dobrą florę bakteryjną jelit, a ta wraz z systemem odpornościowym powstrzymują grzybicę przed namnożeniem i w następstwie przedostaniu się do krwi. Jako grzybica ogólnoustrojowa najbardziej może zaszkodzić całemu organizmowi.
Tak do podstawowych przyczyn chorób i różnych dolegliwości należą:

  • Toksynyprzyczyny nadwagi.png
  • Grzybica Ogólnoustrojowa
  • Pasożyty
  • Metale Ciężkie
  • Niedobory Minerałów i Witamin
  • Borelioza
  • Helicobakter
  • Zaburzenia Metabolizmu Glutenu
  • Reakcja Autoimmunologiczna

Jak wykryć przyczyny chorób?

Prym w diagnostyce wiedzie Test Obciążeń Organizmu. Bazuje on na elektroakupunkturze według metody dr Volla (EAV). Przeprowadzić go możesz we wszystkich gabinetach Revitum na terenie całej Polski. Metoda ta jest bezbolesna, kompleksowa i przede wszystkim szybka. Dlatego też odniosła taki sukces na zachodzie. Wizyta nie wiąże się z żadnym bólem czy nieprzyjemnościami, wykryje wszystkie przyczyny dolegliwości w czasie nie dłuższym niż 60minut. Zapisz się już teraz i odzyskaj swoje zdrowie.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *