Sposoby na płaski brzuch, które naprawdę działają!

Ćwiczysz, dbasz o sobie, jednak wygląd Twojego brzucha pozostawia wiele do życzenia? Być może wciąż zaniedbujesz któryś z ważnych elementów w drodze do sukcesu. Przeczytaj i poznaj sprawdzone sposoby na płaski brzuch.
płaski brzuchBez zdrowego odżywiania trudno mówić o tym, by marzenie o płaskim brzuchu mogło się spełnić. Komponując codzienne posiłki warto pamiętać o jogurtach zawierających żywe kultury bakterii, które normują pracę jelit oraz regulują produkcję gazów. To pomoże zmniejszyć obwód brzucha. Istotne jest również unikanie potraw, które mogą powodować wzdęcia, zwłaszcza warzyw strączkowych (fasoli, grochu, soczewicy). Niewskazane jest również spożywanie kiszonej kapusty, kalafiora i kalarepy. Czasem wzdęcia są efektem nietolerancji laktozy, dlatego obserwuj, czy obwód brzucha nie powiększa się po spożyciu pokarmów mlecznych. Wzdęcia mogą być również efektem spożywania nadmiernej ilości słodzonych potraw.
Dobrana bielizna korygująca na płaski brzuch
Jeśli uważasz, że w danym momencie Twój brzuch nie wygląda najlepiej, możesz zainwestować w bieliznę korygującą. Ma ona na celu ukrycie fałdek na brzuchu przy jednoczesnym podkreśleniu bioder. Dobrym pomysłem może być body wysmuklające uda i brzuch lub też zabudowane majtki z nogawkami. Wybierając bieliznę korygującą, warto pamiętać o tym, by była ona wykonana z oddychającej tkaniny, która zapewni komfort użytkowania również w upalne dni.
Płaski brzuch wymaga regularnych ćwiczeń
Marzenie o zdrowej, wysportowanej sylwetce może się spełnić jedynie przy połączeniu zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej. Jednak zwłaszcza na początkowym etapie “zwykłe” ćwiczenia (takie jak powszechnie znane brzuszki) nie będą dawały widocznych postępów, ponieważ mięśnie są ukryte pod warstwą tłuszczu. Dlatego specjaliści zalecają, by na tym etapie skupić się na treningu cardio, który pozwoli na całościowe spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocni wydolność i siłę mięśni.
Pani Bożena z Grudziądza: moim marzeniem był płaski brzuch!

Jestem dumną mamą dwóch córeczek, ale niestety, po ciąży mój stan mojego brzucha wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Próbowałam diety, ograniczałam kalorie, niestety, efektów nie było widać. Byłam załamana swoim wyglądem, nie wiedziałam, jak się pokażę na plaży w takiej formie. Z moich problemów zwierzyłam się koleżance. Ona powiedziała, żebym się inie przejmowała, że ona też miała problem z “opornym” brzuchem i że pomógł jej test, który diagnozuje stan organizmu. Byłam bardzo zdesperowana, powiedziałam sobie, że czemu by nie spróbować. W Revitum dostałam porcję bardzo ważnej wiedzy na temat mojego organizmu. Dostałam specjalną kurację oczyszczającą, dzięki której moje ciało intensywnie się zmienia – czuję, jak staje się coraz jędrniejsze i gładsze. Płaski brzuch to dzisiaj już nie tylko nieosiągalny cel, teraz mogę się naprawdę nim cieszyć!

Płaski brzuch – kobiece marzenie, które może się spełnić

Co prawda nie mamy pełnego wpływu na to, jak będzie wyglądał “kaloryfer” na naszym brzuchu (jest to zależne od układu mięśni brzucha), jednak możemy zrobić wiele,by przybliżył się on do wymarzonego przez nas wyglądu. Jednak gdy efekty mimo starań długo się nie pojawiają, warto zastanowić się, dlaczego tak się dzieje. Być może problem tkwi w negatywnych procesach, które toczą się w organizmie. W celu sprawdzenia źródeł problemu z niemożnością osiągnięcia płaskiego brzucha warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Test Obciążeń dzięki swojej nowatorskiej formule diagnostycznej stworzonej przez dra Volla umożliwia poznanie sposobu funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz sprawności układu odpornościowego. Dzięki temu możliwe jest poznanie przyczyn problemów z wyglądem i sprawnością fizyczną. W Revitum Test jest przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni nieinwazyjny i bezbolesny. Po omówieniu wyników ze specjalistą możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która pomoże trwale pozbyć się kłopotów z wyglądem oraz sprawi, że płaski brzuch przestanie być jedynie marzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *