Test Obciążeń

Czym jest Test Obciążeń Organizmu?

Test Obciążeń Organizmu można porównać do całkowitego przeglądu swojego ciała. Test sprawdza nasz organizm pod kątem obciążeń – przyczyn chorób – tego, co powinniśmy ze swojego organizmu usunąć aby znów poczuć się ludźmi zdrowymi.

Test Obciążeń Organizmu jest diagnostyczną metodą, która oparta jest na elektroakupunkturze. Metoda diagnostyki EAV, czyli elektroakupunktura metodą Volla, jest jedynym takim testem, który za jednym posiedzeniem dokona pełnego przeglądu twojego organizmu pod względem obciążeń. Test Obciążeń Organizmu, opracowany ponad 50 lat temu w Niemczech przez dr Volla, wykrywa wszelkie obciążenia, niezależnie od tego czy są to pasożyty czy grzybica.

Jak powstał Test Obciążeń Organizmu

Wszystko zaczęło się w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku. Niemiecki praktyk dr Reinhold Voll zaczął zauważać, ze tradycyjne metody kuracji jakich używał od lat w swojej praktyce, nie sprawdzają się lub całkowicie nie przynoszą skutków w usuwaniu niektórych chorób i dolegliwości z organizmu. Problem ten zaczynał być coraz większy, a dr Voll zaczął pracować nad nową metodą diagnozy i kuracji chorób. Po przeprowadzeniu wielu badań i doświadczeń w końcu udało mu się stworzyć innowacyjną opartą na elektroakupunkturze metodę EAV, która potrafiła wreszcie wykryć wszelkie przyczyny chorób i dolegliwości jakie atakują nasz organizm.
Dzisiaj metoda dr Volla jest szeroko stosowana na świecie i wysoce ceniona. W europie używana jest ona do diagnostyki między innymi w Niemczech, Francji, Australii czy Czechach. Za swoje odkrycie pozwalające wykrywać przyczyny chorób dr Voll otrzymał medal Gufalanda w 1974 roku w RFN, a także złoty medal papieski w 1966 roku. Nad metodą EAV pracowało w późniejszych czasach wielu jego następców wciąż ją ulepszając.

Po co robić Test Obciążeń Organizmu?

Wykrycie przyczyn choroby i dolegliwości jakie nas męczą jest kluczowe w ich kuracji. Dlaczego? Ponieważ pozbycie się przyczyny to jednoczesne pozbycie się skutków. Jeżeli posiadamy alergie, często “wsykakują” nam różnego rodzaju zmiany alergiczne czy tzw. “pokrzywki” na skórze, łzawimy itp. znaczy to zazwyczaj, że w naszym organizmie jest zbyt wiele toksyn. Notoryczne zmęczenie i niewyspanie może znaczyć, że w naszym organizmie rozwija się grzybica. Test Obciążeń Organizmu wykrywa właśnie takie obciążenia i daje ci broń, aby je zwalczyć.
Test Obciążeń Organizmu przeprowadza się na dłoni, jest on całkowicie bezbolesny i nie zachodzi żadna ingerencja w nasz organizm. Na test metodą EAV nie potrzeba się w żaden sposób przygotowywać czy przychodzić na czczo, nie jest też potrzebna żadna historia chorób. Sam test składa się z kilku etapów:

  • Etap pierwszy – W tym etapie weryfikowany jest ogólny stan narządów wewnętrznych oraz układów samego organizmu
  • Etap drugi – Teraz czas na sprawdzenie obciążeń. Specjalista weryfikuje twój organizm po względem pasożytów, grzybów, toksyn, reakcji autoimmunologicznych i wielu innych obciążeń.
  • Etap trzeci – Na sam koniec otrzymujesz wyniki testu. Zaznaczyć należy, że wyniki otrzymujesz od razu, bez potrzeby czekania na nie kilka dni. Specjalista dokładnie je z tobą omówi, odpowie na każde pytanie i zaproponuje indywidualną formę kuracji, która oczyści twój organizm.

Test Obciążeń Organizmu nie trwa dłużej niż 45 minut, w ciągu których poznasz wszystkie przyczyny swoich dolegliwości. Jeden test jest w stanie powiedzieć ci wszystko, co musisz wiedzieć aby powrócić do pełnego zdrowia. Test Obciążeń Organizmu metodą EAV w całej Polsce wykonuje Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *