Otyłość brzuszna

Otyłość brzuszna. Jak pozbyć się piwnego brzuszka?

Mały brzuszek jest często zmorą wielu kobiet. Trzeba tak wiele wysiłku żeby go zrzucić i tak niewiele aby znów powrócił. Ale istnieje jeszcze coś gorszego – otyłość brzuszna. Jeżeli obwód w twojej talii sięga 80 cm to znaczy, że cierpisz na otyłość brzuszną – jedną z najgorszych otyłości.

 
otyłość brzuszna
Otyłość brzuszna nie jest jednak tak często spotykana u kobiet. Najczęściej cierpią na nią mężczyźni i jest ona dość niebezpieczna. Dlaczego? Otóż otyłość brzuszna cechuje się tym, iż tkanka tłuszczowa odkłada się wewnątrz jamy brzusznej, a nie jedynie pod skórą. Taka tkanka tłuszczowa zwiększa ryzyko wystąpienia zawału serca, zakrzepów, prowadzić może do nadciśnienia czy udaru mózgu. Nie trudno się domyślić, że wszystkie dolegliwości wywołane tym rodzajem otyłości mogą spowodować przedwczesny zgon. Osoby dotknięte otyłością brzuszną częściej cierpią także na dolegliwości związane z metabolizmem, których przyczyny potrafi wykryć Test Obciążeń Organizmu.

Otyłość brzuszna przyczyny

Przyczyny otyłości są zazwyczaj jasne i każdemu znane: niezdrowy styl życia cechujący się brakiem większego ruchu oraz dieta, która obfituje w tłuste pokarmy, słodkie napoje i niesamowitą ilość soli. Taka jest najszybsza recepta na zwiększenie naszego brzucha. Może prowadzić do tego także zespół nieszczelnego jelita, przez który nasz organizm zostaje bardzo mocno zanieczyszczony toksynami, które przyczyniają sie do odkładania tkanki tłuszczowej. Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć te toksyny, a ty otrzymasz broń do oczyszczenia organizmu.
Innym powodem może być także dostarczanie organizmowi sporej ilości pustych kalorii. Zazwyczaj dzieje się tak podczas spożywania alkoholu, zwłaszcza piwa. Duże ilości piwa spożywane systematycznie przez dłuższy okres przyczyniają się do powstania tzw. “piwnego brzuszka”, który jest niczym innym jak po prostu otyłością brzuszną. Dodatkowo piwo powoduje zwiększenie apetytu stąd kolejne nadmiarowe i niepotrzebne kalorie jakie spożywamy. Alkohol nie jest oczywiście jedynym dostarczycielem pustych kalorii. Są to także produkty bogate w sacharozę, a więc znakomita większość słodyczy, a także tak niewinny dodatek do niektórych potraw jak ryż.

Otyłość brzuszna zwiększa ryzyko wystąpienia cukrzycy

Osoby z otyłością częściej cierpią na cukrzycę, a tym bardziej osoby z otyłością brzuszną. Dzieje się tak dlatego, iż ten rodzaj otyłości silnie oddziałuje na rozwój insulinooporności. Oznacza to, ze osoba z otyłością brzuszną wydziela dużo więcej insuliny by transportować cukier do komórek. W końcu nadmiernie pracująca trzustka w końcu się wyczerpuje, co prowadzi do spadku produkcji insuliny, słabszego transportu cukru, który nie trafiając do komórek pozostaje we krwi i w ten sposób rozwija się cukrzyca. Ta może już prowadzić do wielu innych schorzeń i dolegliwości jak choćby grzybica, która często rozwija się wraz z cukrzycą. Na szczęście Test Obciążeń Organizmu jest w stanie wykryć przyczyny tych chorób.

Otyłość brzuszna a Test Obciążeń Organizmu

Jak widać otyłość brzuszna wcale nie musi być spowodowana jedynie niezdrowym sposobem życia. Odpowiedzialne mogą być za nie toksyny i różne dolegliwości, które zniekształcają naszą zdolność wchłaniania składników odżywczych i powodują osadzanie się tkanek tłuszczowych w naszym organizmie. Dodatkowo organizm charakteryzujący się wysoką ilość toksyn utrudnia nam schudnięcie. Dlatego wykonać należy Test Obciążeń Organizmu gdy robimy wszystko co możemy żeby schudnąć, a mimo to waga wciąż się nie rusza. Wbrew ogólnej opinii zrzucenie nadprogramowych kilogramów nie musi wiązać się z niesamowitym wysiłkiem fizycznym i dietą, złożoną z jedzenia dla królików. Spadek wagi hamują toksyny i oczyszczenie organizmu powinno być naszym pierwszym krokiem w walce z nadwagą i otyłością. Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszelkie obciążenia, a więc przyczyny problemów ze zdrowiem, jakie gnieżdżą się w naszym organizmie. Po teście specjalista sporządzi dla ciebie indywidualną kurację, która pomoże ci oczyścić organizm i wreszcie pozbyć się niepotrzebnych kilogramów.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

One thought on “Otyłość brzuszna”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *