Jak schudnąć w miesiąc

Jak schudnąć w miesiąc i zachować przy tym zdrowie

Wydaje Ci się, że schudnięcie w miesiąc jest niemożliwe? Bowiem każda próba, którą podjąłeś spełzła na panewce. Wydaje Ci się, że mimo szczerych chęci nic nie działa – diety, siłownie, suplementy nie dają efektu. A może mimo chęci nie potrafisz zmusić się do zejścia z łóżka? Nie jesteś jedyny, a co więcej, to nie Twoja wina! Poznaj sekret, jak poradzić sobie, gdy wszystko zawiodło.

Suplementy odchudzające tworzone są dla masowego odbiorcy. Producent zakłada, iż w magiczny sposób zadziała właśnie na Ciebie. Tę informację próbuje Tobie sprzedać w telewizji, radiu, prasie i oczywiście internecie. Musisz być jednak świadomy drogi czytelniku, iż szansa, że zadziała jest znikoma. Każdy organizm jest inny, nie da się stworzyć uniwersalnego remedium. Możliwe, że sam się o tym przekonałeś, dlatego spróbowałeś diety.
Diety, jak schudnąć w miesiącnawet te rozpisane bezpośrednio przez specjalistów specjalnie dla Ciebie, nie tak bardzo różnią się od suplementów odchudzających. Każda dieta (a jest ich już setki) bazuje na takich samych potrzebach każdego organizmu, czy też te potrzeby ignoruje. Wiesz już, że z takiego podejścia nie można spodziewać się dobrych rezultatów. Uważasz, że spersonalizowana dieta prosto od dietetyka będzie idealną odpowiedzią na potrzeby Twojego organizmu i chęcia zrzucenia tkanki tłuszczowej? Niestety nie. Dietetycy układają diety na podstawie wcześniej spisanych zasad, które mają działać dla wszystkich ludzi. Czyli ponownie zataczamy błędne koło.

Od czego zacząć odchudzanie?

Organizm człowieka jest w stanie regulować ilość potrzebnej mu tkanki tłuszczowej. Tłuszcze bowiem umożliwiają wchłanianie niektórych witamin. Gdy zauważasz w dłuższym okresie czasie utrzymującą się tkankę tłuszczową, lub jest wzrost, znaczy to, iż męczą Twój organizm obciążenia. Obciążenia są to przykładowo grzybica, pasożyty, toksyny czy nietolerancja na gluten. Każda z nich będzie negatywnie wpływać na pracę układów i narządów wewnętrznych. Jednym z objawów mogą być różnego rodzaju zaburzenia, które doprowadzają do wzrostu wagi poprzez nadmierne gromadzenie tkanki tłuszczowej. To co powinieneś zrobić to narpierw gruntownie zdiagnozować cały organizm w celu wyszukania przyczyn dolegliwości. W ciągu miesiąca jesteś wstanie pozbyć się wszelkich obciążeń i odbudować zniszczenia, których naspożyły. Tak naprawiony jest wstanie zaprowadzić porządek i przywrócić stan tkanki tłuszczowej do normy, czyli mówiąc prościej zdrowy organizm schudnie za Ciebie.

Jak wykryć przyczyny dolegliwości?

Ze względu na trudności z tym związane zaleca się przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Test ten został wynaleziony w wyniku wieloletnich badań genialnego niemieckiego lekarza doktora Volla. Połączył on najlepsze cechy medycyny wschodu i zachodu tworząc najlepszą metodę diagnostyczną na świecie. Zrzesza ona obecnie ponad 30000 specjalistów z całego świata, w dodatku ich liczba w każdej chwili wzrasta. Wszystko to dzięki trzem cechom:

  • kompleksowości – test obciążeń jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkości – test, wyniki oraz ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjności – nie musisz obawiać się bólu ani żadnego nieprzyjemnego uczucia, bowiem jest kompletnie bezbolesny

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Test Obciążeń Organizmu możesz przeprowadzić we wszystkich placówkach Revitum. Placówki te dla Twojej wygody dostępne są we wszystkich większych miejscowościach na terenie całego kraju. Testy w nich przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów. Dodatkowo specjaliści Ci z chęcią podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące stanu zdrowia. Dołącz do tysięcy zadowolonych Polaków, zapisz się na Test Obciążeń. Zostanie zaproponowana Tobie również indywidualnie dobrana, naturalna kuracja. Dzięki niej możesz odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności, cofnięcie wieku biologicznego czy najważniejsz spadek tkanki tłuszczowej. Wszystko to bez żadnej diety i wysiłku fizycznego, ćwiczeń. Zapisz się na Test Obciążeń i przygotuj się na efekty, które przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *